Fotogalerie na rajce.net | místo pro vaše fotografie

Přístup k těmto fotogaleriím je možný i přímo na http://nase.rajce.net/ Fotografie si můžete stáhnout pro soukromé použití.

Návod na použití pro méně zkušené uživatele:
1. Vyberte si album, klepnutím na název se Vám zobrazí náhledy fotografií.
2. Některá alba vyžadují heslo, v tom případě zadejte:
Uživatel: obec
Heslo: zvanovice

3. Klepnutím na náhled se otevře fotografie v plné velikosti, prohlížení pomocí tlačítek další - předchozí , tlačítkem zpět ukončíte prohlížení. Klepnutím na odkaz nase se opět zobrazí seznam alb Zvánovic. Přes odkaz uživatelé se dostanete k prohlížení cizích alb na rajce.net .
4. Vybranou fotografii si můžete uložit následujícím způsobem: najeďte myší nad fotografii, klepnutím na pravé tlačítko se zobrazí menu, vyberte Uložit obrázek jako , zvolte místo na vašem disku, kam chcete obrázek umístit a potvrďte uložení.
5. Pokud máte zájem o více fotek, celé fotogalerie nebo soubory vhodné pro zhotovení papírových fotografií, napište mi. Je možno domluvit zaslání na e-mail (nutno zvážit velikost Vaší schránky a rychlost připojení, aby stahování netrvalo několik hodin!!!), případně vypálení na CD.
6. Vyzkoušejte rajce.net k uložení svých fotografií. Vytvořená alba mohou být chráněna heslem, skrytá nebo veřejně přístupná.